Aktualności

„ANDRUS WRACA DO SZKOŁY” – akcja charytatywna Podkarpackiej Strefy Wrażeń i fundacji pbs pomagam.

Podkarpacka Strefa Wrażeń wraz fundacją pbs pomagam zaprasza do włączenia się do akcji  charytatywnej „Andrus wraca do szkoły”, w ramach której pomoc otrzymają uczniowie oraz szkoły integracyjne  z Podkarpacia.

Akcja „Andrus wraca do szkoły”, to kolejna akcja Podkarpackiej Strefy Wrażeń, w ramach której  PBSbank, jako mecenas wspiera  potrzebujących w swoim regionie. Warto zaznaczyć, że jest to jednocześnie przedsięwzięcie inaugurujące działalność powołanej do życia przez  PBSbank fundacji pbs pomagam, której misją jest m.in. wszechstronne wsparcie rozwoju dzieci.
„Swoimi działaniami pragniemy stwarzać optymalne warunki rozwoju społecznego i osobistego dzieci, wspierać proces odkrywania talentów oraz dawać szansę na pomoc tym, którzy tego potrzebują.” – mówi Lesław Wojtas, Prezes Zarządu PBSbanku.

Do akcji zaprasza sam Artur Andrus, dla którego Podkarpacka Strefa Wrażeń to „nie tylko wirtualne miejsce informacji, promocji i dobrej zabawy. Podkarpacka Strefa Wrażeń pomaga również realnie ludziom i instytucjom z Podkarpacia.”

Co należy zrobić, aby dołączyć do  akcji „Andrus wraca do szkoły”?

Najprościej dokonać przelewu na konto fundacji pbs pomagam (numery kont dostępne na naszej stronie).
Klienci PBSbanku wspierają akcję już przez sam fakt korzystania z wybranych usług banku, który część swoich dochodów przekaże na konto fundacji pbs pomagam.
Środki zebrane na koncie Fundacji w okresie od 23 września 2013 r. do 30 czerwca  2014 r. w ramach akcji „Andrus wraca do szkoły” zostaną przeznaczone  między innymi na dostosowanie integracyjnych szkolnych obiektów do potrzeb dzieci i młodzieży, w tym między innymi na zakup dedykowanego wyposażenia klas.

 „Liczymy, że akcja „Andrus wraca do  szkoły”, podobnie jak organizowana w ubiegłym roku „Gwiazdy świecą na Podkarpaciu”, spotka się z równie dużym zainteresowaniem mieszkańców – mówi Prezes Lesław Wojtas. „Zaangażowanie społeczne naszego Banku odbywa się wielotorowo. Od wielu lat  nasz bank wspiera inicjatywy społeczne, placówki oświatowe, kulturalne, a także domy dziecka.  Mamy nadzieję, że i Państwo  dołożą swoją cegiełkę, dzięki której nasze dzieci będą miały więcej powodów do radości” – dodaje Prezes.

Dołącz do akcji charytatywnej Podkarpackiej Strefy Wrażeń. Wspieraj działania fundacji pbs  pomagam.